21 fevral 2020-ci il tarixində İqtisadiyyat Nazirliyində (Bakı şəhəri, Bülbül prospekti 20, Nizami kinoteatrının yanı, 6-cı mərtəbə 63-cü otaq) Biznes mühiti və beynəlxalq reytinqlər üzrə Komissiyanın Korporativ idarəetmə, investisiyalar, investorların maraqlarının qorunması, biznes etikası və korporativ sosial məsuliyyət İşçi qrupunun növbəti iclası keçirilmişdir.
İclasda beynəlxalq reytinqlərdə, o cümlədən “Doing Business” və “Qlobal İnnovasiya İndeksi” hesabatlarında İşçi qrupuna həvalə edilmiş indikatorlar üzrə 2019-cu ildə görülmüş işlər, həmçinin İşçi Qrupunun 2020-ci il üçün Fəaliyyət Planının layihəsi, o cümlədən qiymətli kağızlar bazarının inkişafı, ekoloji performans və bazar kapitallaşması ilə bağlı geniş müzakirə aparılmışdır.

The next meeting of the working group "Corporate Governance, Investments, Investors Protection, Business Ethics and Corporate Social Responsibility" was held in February of the current year.
On February 21, 2020, the next meeting of the Working Group on Corporate Governance, Investments, Investors Protection, Business Ethics and Corporate Social Responsibility was held at the Ministry of Economy (Baku, 20 Bulbul Ave., next to Nizami Cinema, 6th floor, 63rd room).
At the meeting, it was discussed the work done in 2019 on the indicators assigned to the Working Group in international rankings, including the Doing Business, and Global Innovation Index reports. At the same time, there was extensive discussion on the final draft project of the Working Group Action Plan for 2020, as well as securities market development, environmental performance, and market capitalization.
In addition to, the sides exchanged views on the issues to be discussed at the next meeting of the Working Group.